VÁLTOZÁS A BEFIZETÉSEK FELDOLGOZÁSÁBAN AUGUSZTUS ELSŐ FELÉBEN

Ezúton szeretném felhívni szíves figyelmét, hogy a 2024. augusztus 5-től 9-ig tartó kötelező szabadság miatt augusztus első felében a Pécsi Tudományegyetemen (PTE) az alábbiak szerint változik a befizetések rendje, s azok feldolgozási ideje.

Kérem, amikor a fizetési módok közül választ, a következőket vegye figyelembe:

·

2024. augusztus 2-től augusztus 12-ig a PTE bankszámlájára, illetve gyűjtőszámlájára utalt összegek Neptunba történő rögzítése a megszokottnál hosszabb időt vesz igénybe; a gyűjtőszámlára a fenti időponttól indított összegek előreláthatólag 2024. augusztus 13-tól lesznek felhasználhatók;

·

a Neptunban kiírt összegek teljesítése esetén kérjük ebben az időszakban részesítse előnyben a bankkártyás fizetési módot (Simple pay);

·

pénztári befizetés előtt mindenképpen tájékozódjon a pénztárak nyitvatartásáról és a pénztári befizetés feltételeiről a Központi Tanulmányi Iroda honlapján a pénztári nyitva tartás oldalon (https://kti.pte.hu/hu/penztari-nyitvatartas#overlay-context=content/penztari-nyitvatartas).

Tájékoztatom, hogy 2024. augusztus 13-tól a befizetések Neptunban történő rögzítése ismét a megszokott rendben zajlik majd.

Felhívom szíves figyelmét, hogy 2024. augusztus 2-től 12-ig a számlák kiállításának átfutási ideje is megnövekszik.

Kérdés esetén az ismert elérhetőségeken állunk szíves rendelkezésére.

Üdvözlettel: