Felhívás igazolásról az utazási kedvezményhez

Felhívás a diákigazolványt helyettesítő utazási kedvezményre jogosító igazolásról.

Ezúton szeretném felhívni a figyelmét, hogy 2017. november 12-től már csak a kétdimenziós kóddal ellátott igazolásokat fogadják el a közlekedési társaságok az utazási kedvezményre való jogosultság igazolására abban az esetben is, ha a korábban kiállított igazolás érvényessége még nem járt le.

Amennyiben Ön a 2017/2018-as tanévben igényelt diákigazolványt, de az még nem készült el, s ezért utazási kedvezmény igénybevételére jogosító igazolással rendelkezik, akkor kérem ellenőrizze, hogy az igazolás bal felső sarkában látható-e a kétdimenziós kód. Amennyiben az igazolása ezen kóddal nem rendelkezik, akkor még november 12-e előtt keresse fel a Központi Tanulmányi Iroda Ügyfélszolgálatát, vagy a kari diákigazolvány ügyintézéssel foglalkozó ügyintézőt, ahol a diákigazolvány ügyintézést a Karon végzik.

A 2017. november 12-től használható igazolás mintáját ITT tekintheti meg.

Tisztelettel