SimplePay befizetési mód (bankkártyával a Neptunban)

Új, hatékonyabb befizetési mód a Neptunon keresztül kiírt tételek rendezésére.

Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy az Egyetemen megújult a bankkártyás befizetés lehetősége, melyről az alábbiakban adunk tájékoztatást.

A Neptun tanulmányi rendszerben az eddigi VPOS bankkártyás fizetési mód helyett a SimplePay bankkártyás fizetést tudja választani. A bankkártyás befizetésről leírást a http://neptun.pte.hu/hu/segedlet/penzugyek_teritesi_dijak_befizetese oldalon talál. A SimplePay alkalmazást okostelefonra is letöltheti, így gyorsítva az ügyintézés menetét.

Amennyiben nem jelenik meg Önnek a fizetési módok között a SimplePay lehetőség, akkor ellenőrizze, hogy a Neptunban az elérhetőségei között van-e rögzítve hivatalos e-mail cím.

Kérdések esetén keresse a Központi Tanulmányi Iroda Ügyfélszolgálatát az infokti@pte.hu e-mail címen, vagy a 72/501-581-es telefonszámon munkaidőben.

Kérjük, hogy rendszeresen ellenőrizze pénzügyeit a Neptunban, s jelezze amennyiben problémát észlel.

Tisztelettel: